MİSYONUMUZ / VİZYONUMUZ
ANKAP müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir. Tam müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak, Sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmek düşüncesi politikamızdır.

ÇALIŞMA POLİTİKAMIZ
En yüksek etik değerlerle en yüksek performansı sağlamak için vizyonumuz, değerlerimiz ve ilkelerimizi iş hayatımızdaki günlük kararlarımıza entegre etmeliyiz. Bunu tam olarak hayata geçirebilmek için dikkatli şekilde düşünmeli, iş arkadaşlarımız ve liderlerimizle sıkça görüşmeliyiz. Bundan sonraki eylemlerimiz mutlaka ANKAP değerleri ile örtüşmelidir. Bu şekilde uzun süreli başarı elde ederken, beraberinde en yüksek etik değerlerle en yüksek performansı da sağlayabiliriz.

Ankap Soğuk Sistem Lastik Kaplama San. Tic. İth. ve İhr. Ltd. Şti.


   ÜRÜNLERİMİZ


   SERTİFİKALARIMIZ


   İNSAN KAYNAKLARI


   BİZE ULAŞIN